1 » 2 » Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 553550083

Kontakt

  • RENGUM Dariusz Wójcik
    ul.Akacjowa 1 07-306 Brok
    zamowienia@rengum.pl
    sklep@rengum.pl
    NIP: PL7591009917
  • E-mail:sklep@rengum.pl
  • TelefonRenata 784-950-124
    Dariusz 600-016-534
    29 7457530
  • Fax00 48 29 74-57-530
  • Gadu Gadu43128252
  • Skyperengum.wojcik
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 18.00, w soboty 9.00 - 13.00

Zmiana języka

EnglishPolski

Nasze hity

Zapraszamy do: www.art-gum.net

Drogi kliencie jeżeli towar którego szukasz ma stany zerowe lub nie widnieje w naszym sklepie, znajdziesz go w naszym drugim nowo otwartym e-sklepie:

(kliknij w link) www.art-gum.com.pl



Za niedogodności przepraszamy.
Personel sklepu
RENGUM.pl

Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 55355008-1437Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 55355008-1438Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 55355008-1440Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 55355008-1900
Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 55355008-1437Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 55355008-1438Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 55355008-1440Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 55355008-1900

Rura turbo OPEL ASTRA G H ZAFIRA B 1.7CDT 55355008

Dostępność: Aktualnie niedostępny

Czas wysyłki: 3 dni

Koszt wysyłki: od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Przesyłka pocztowa list priorytetowy polecony Gabaryt L - Przedpłata przelew Uwaga: Wysyłka listów od Poniedziałku - Piątku do godz. 14.00 Zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłane są następnego dnia W cenę przesyłki wliczono opakowanie. - 18,30 zł
Przesyłka pocztowa list priorytetowy polecony za potwierdzeniem odbioru Gabaryt L - Przedpłata przelew Uwaga: Wysyłka listów od Poniedziałku - Piątku do godz. 14.00 Zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłane są następnego dnia W cenę przesyłki wliczono opakowanie. - 20,10 zł
Przesyłka pocztowa list ekonomiczny polecony Gabaryt L - Przedpłata przelew Uwaga: Wysyłka listów od Poniedziałku - Piątku do godz. 14.00 Zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłane są następnego dnia W cenę przesyłki wliczono opakowanie. - 15,60 zł
Przesyłka pocztowa list ekonomiczny polecony za potwierdzeniem odbioru Gabaryt L - Przedpłata przelew Uwaga: Wysyłka listów od Poniedziałku - Piątku do godz. 14.00 Zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłane są następnego dnia W cenę przesyłki wliczono opakowanie. - 18,30 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa za potwierdzeniem odbioru Gabaryt B - Przedpłata przelew Uwaga: Wysyłka listów od Poniedziałku - Piątku do godz. 14.00 Zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłane są następnego dnia W cenę przesyłki wliczono opakowanie. - 19,00 zł
Przesyłka pocztowa paczka ekonomiczna za potwierdzeniem odbioru Gabaryt B - Przedpłata przelew Uwaga: Wysyłka listów od Poniedziałku - Piątku do godz. 14.00 Zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłane są następnego dnia W cenę przesyłki wliczono opakowanie. - 18,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa Gabaryt B - Przedpłata przelew Uwaga: Wysyłka listów od Poniedziałku - Piątku do godz. 14.00 Zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłane są następnego dnia W cenę przesyłki wliczono opakowanie. - 16,00 zł
Przesyłka pocztowa paczka ekonomiczna Gabaryt B - Przedpłata przelew Uwaga: Wysyłka listów od Poniedziałku - Piątku do godz. 14.00 Zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłane są następnego dnia W cenę przesyłki wliczono opakowanie. - 15,00 zł
Kurier DPD Przedpłata przelew z dostawą w Sobotę Dostępność wysyłki dostawa na sobotę tylko po kontakcie telefonicznym +48 784 950 124 lub 29 745 75 30 - 50,00 zł
Kurier DPD pobranie (Polska) 10,5 - 31,5 kg Najszybsza dostawa na drugi dzień! - 25,00 zł
Kurier Przedpłata przelew (Polska) 10,1 - 31,5 kg Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostanie przekazane do realizacji. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia!!! Uwaga: Zaksięgowane płatności do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia, po godzinie 11:00 wysyłka do ustalenia po kontakcie telefonicznym +48 784 950 124 lub 29 745 75 30 - 19,00 zł
Odbiór osobisty w Broku - 0,00 zł

Numer katalogowy: 104183

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 85,00 zł

Cena netto: 69,11 zł

Cena katalogowa: 90,00 zł

Oszczędzasz: 5,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Przewód gumowy rura turbo intercooler OPEL 1302494

OEM. 55355008

OEM. 6302608

OEM. 55354263

OEM. 55351440

OEM. 1302494

OPEL ASTRA III H  1.7 (Z17 DTL)  2004-2006

OPEL ASTRA II G 1.7 DTi  1998-2009

OPEL ZAFIRA B 1.7 CDTi 2005-2011

Silnik:

1.7 DTi

1.7 CDTi

Średnica wewnętrzna fi.42/54mm

Długość wewnętrzna fi.260mm

Długość zewnętrzna fi..250mm

Nr. ref. 104183

Gwarancja 12 miesiacy

Produkt NOWY

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję

Pozostałe produkty z kategorii
Rura turbo Opel Corsa C 1.7D 1302604-8155

Rura turbo Opel Corsa C 1.7D 1302604

53,10 zł brutto43,17 zł netto
Rura turbo FORD FOCUS II MK2 2.0TDCI 1478628-4039

Rura turbo FORD FOCUS II MK2 2.0TDCI 1478628

45,00 zł brutto36,59 zł netto
Rura turbo Nissan X-trail 2.0DCI 144637670R-7755

Rura turbo Nissan X-trail 2.0DCI 144637670R

119,00 zł brutto96,75 zł netto
Przewód filtra powietrza FORD 1.8TDCI 1133898-4035

Przewód filtra powietrza FORD 1.8TDCI 1133898

76,00 zł brutto61,79 zł netto
Kolanko gum.olejoodporne NBR 90mm 150x150mm -3442

Kolanko gum.olejoodporne NBR 90mm 150x150mm

80,30 zł brutto65,28 zł netto
Rura turbo FORD FOCUS 1,6TDCi  6M516K863GC-2763

Rura turbo FORD FOCUS 1,6TDCi 6M516K863GC

90,00 zł brutto73,17 zł netto
Rura turbo LUBLIN III fi.50mm 335411301020-1038

Rura turbo LUBLIN III fi.50mm 335411301020

41,80 zł brutto33,98 zł netto